2018. szeptember

2018. szeptember 3-án 8:00 órakor tanévnyitó ünnepséggel vette kezdetét iskolánkban a 2018/2019-es tanév. A Himnusz elhangzása után az ünnepélyes iskolazászló bevonulásával kezdődött a műsor, amelyben szerepeltek iskolánk tanulói: évnyitó 1Sárközi Enikő, Sipka Erika XII. osztályos tanulók, Stul Nikolett, Szép Noémi 11. pék osztályos tanulók.
Ünnepi beszédet mondott Dombovári Tamás igazgató úr.
A 2017/2018-as tanévben kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkáért alapítványi könyvjutalomban részesült: Búcsú Péter 10. húsfeldolgozó osztályos tanuló, Gyöngyösi Patrik 9. húsfeldolgozó osztályos tanuló, Szép Noémi 10. pék osztályos tanuló, Németh Jenő 9. pék osztályos tanuló és Kovács Mihály XI. osztályos tanuló.
évnyitó 2Iskolánk is jutalmazta  könyvutalvánnyal a kiemelkedő tanulmányi eredményért és közösségi munkáért tanulóinkat: Makán György, Felvidéki Zoltán és Ilia Ádám 9. húsfeldolgozó osztályos tanulók, Gémes Martin és Sárközi Enikő XI. osztályos tanulók, Kocsis Emese 9. pék osztályos tanuló, Stul Nikolett, Kádas János és Muhi László 10. pék osztályos tanulók, Furák Erika, Furák Alexandra, Sárközi Erika 10. húsfeldolgozó osztályos tanulók. Az iskolazászló kivonulásával és a Szózat elhangzásával zárult a műsor.