2018. Január

2018. január 10-én regionális húsfeldolgozó verseny volt Kiskunfélegyházán.
Iskolánkat Asztalos Sándor, Balogh László és Vígh László 12. húsfeldolgozó osztályos tanulók képviselték.
Az elért eredmény: Balogh László 4. helyezés, Asztalos Sándor 9. helyezés, Vígh László 11. helyezés
Felkészítő tanáraik: Harmatosné Ráczi Erika szaktanár, Vígh Antal szakoktató

2018. január 10-én 14:30-tól nyílt nap volt az iskolában

2018. január 12-én általános iskolai tanulók tanműhely látogatáson vettek részt, betekinthettek a hentes és a pék szakma rejtelmeibe

2018. január 24-én regionális húsfeldolgozó verseny volt Szegeden az iskolánkban.Regionális verseny 1 regionális verseny 3
Intézményünket Asztalos Sándor és Balogh László 12. húsfeldolgozó osztályos tanulók képviselték.
regionális verseny 2Elért eredményük: Balogh László 2. helyezés
Asztalos Sándor 4. helyezés
Felkészítő tanárok: Harmatosné Ráczi Erika szaktanár
Vígh Antal szakoktató

2018. január 25-én 14:45-től félévi osztályozó értekezlet volt.

2018. január 30-án regionális húsfeldolgozó verseny volt Baján.
Iskolánkat Asztalos Sándor és Balogh László 12. húsfeldolgozó osztályos tanulók képviselték.
Elért eredmények: Balogh László  5. helyezés; Asztalos Sándor 7. helyezés
Felkészítő tanáraik: Harmatosné Ráczi Erika szaktanár és Vígh Antal szakoktató

Sütőverseny 1 Sütőverseny 2Lengyel Barbara és Sipka Andor 11. pék osztályos tanulók készülnek a Pék Szakma Kiváló Tanulója Versenyre.