2017. október

2017. október 2-án írásbeli szakmai javítóvizsga volt.

2017. október 6-án rádiós megemlékezést tartottunk az Aradi Vértanúk emléknapján.

2017. október 6-án 9:00 órától iskolánk diákjai és dolgozói véradáson vettek részt.veradas02 veradas03 veradas04 21 fő aktív véradóként segítette a rászorulók gyógyulását. Részvételükkel segítőkészségüket, és nem utolsó sorban bátorságukat bizonyították. Köszönjük!

2017. október 9-én tanítás nélküli munkanap volt.

2017. október 11-én 9.H 19.H 2a 9. húsfeldolgozó osztály osztályfőnökükkel (Sarró András) kirándulást tett az őszi napsütésben a Rotary- Tanösvényen.

Hmvhely 4 Hmvhely 1 Hmvhely 22017. október 12-én városi Pályaválasztási Napon Hódmezővásárhelyen mutatkozott be iskolánk.

XII. 3 XII. 2 XII. 1

2017. október 12-én a XII. osztály osztályfőnökükkel (Csabáné Neográdi Irén) és Gere Zsuzsanna tanárnővel őszi kirándulást szerveztek a Rotary-Tanösvényre. Az ősz gyönyörű terméseit fotózták, gombagyűjtemény albumba készítettek rajzokat, fényképeket.

2017. október 13-án  Frizbi 1Városi Frizbi versenyen iskolánk tanulói 5. helyezést értek el.
Edina és a Gonoszok csapat tagjai:
Elekes Edina 10. pék osztályos tanuló, Erdélyi Róbert, Kormányos Patrik, Kucsera Zoltán, Kugel Richárd, Pomázi János, Viski Dávid, Zerza Péter XII. osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Csóti Ildikó testnevelő
Kísérő tanár: Gere Zsuzsanna

2017. október 14-én a budapesti Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola által szervezett hagyományőrző pozsonyi kifli versenyen Lengyel Barbara bronzérmes lett. Felkészítő tanára: Zelenka Ferenc. Gratulálunk nekik!

pest 1 pest 3 pest 5 pest 4

2017. október 17-én a XII. osztály Budapestre utazott vonattal.

Pest.kir. 1 Pest.kir. 2 Pest.kir. 3A program: először hajóztunk a Dunán, aztán megmásztuk a Gellért hegyet, tárlatvezetésen vettünk részt a Petőfi Irodalmi Múzeumban majd interaktív színházi előadás részesei voltunk a József Attila Színházban.

Pest.kir. 5 Pest.kir. 4 Pest.kir. 6Kísérő tanár: Csabáné Neogradi Irén osztályfőnök, Dr. Kovács Márta és Gere Zsuzsanna