2017. június

felújítás 1 felújítás 2 felújítás 4 felújítás 7 felújítás 8 felújítás 9A hónap elején felújítási munkák vették kezdetét az iskolánkban. Tornatermünk tetőszerkezetét belülről (legalábbis részben) sikerült felújítani fenntartói támogatásból. Ezzel egyidőben történt meg az ’A’ lépcsőház bejáratának felújítása is. Reményeink szerint a jövőben folytatódnak a megkezdett felújítási munkálatok.

2017. június 2. 10:00 Megemlékezést tartottunk a nemzeti összetartozás napja alkalmából

2017. június 2-án csatlakoztunk a “Zöldenjobb” elnevezésű mozgalomhoz!Zöld póló
Az Italos Karton Környezetvédelmi Egyesülés célja, hogy elősegítse az italos kartondobozok gyűjtését és újrahasznosítását. A szervezet a Környezetvédelmi Világnaphoz ( június 5.) kapcsolódva ”Zöldenjobb” elnevezéssel mozgalmat indít, melyhez iskolánk is csatlakozott.
2017. június 2-án pénteken egy zöld póló vagy zöld felsőrész viselésével fejeztük ki a környezettudatosság iránti elkötelezettségünket és a mozgalomhoz való csatlakozásunkat. Tegyünk lépéseket a környezettudatos szemléletmódért, az italos kartonok szelektív gyűjtéséért, egy élhetőbb környezetért!

2017. június 5. pünkösd hétfő – munkaszüneti nap volt

2017. június 7-én volt az élelmiszer-ipari technikus komplex vizsga.

2017. június 8-án 13:00 órától mozi látogatást szerveztünk az érdeklődő tanulóknak a Belvárosi Moziban.

2017. június 8-án egy lelkes 4 fős csapat vett részt a védőnők által szervezett RÁ-HAJTÁS vetélkedőn. A verseny helyszínét a Nőgyógyászati, a Gyermek Klinikák osztályai, illetve a Véradó Ráhajtás1Ráhajtás2állomás és a Genetikai Intézet szolgáltatta.Ráhajtás3 Versenyzőink (Sashalmi Tihamér, Tóth Rebeka XI.A, Bakos Vivien Vanda, Szalai Vivien XI.B) a város középiskolás csapataival több témában bizonyították felkészültségüket,tudásukat. A témák között szerepeltek pl. Kossuth Zsuzsanna élete, a fogamzásgátlás, az SZTB-k, a magzati ártalmak, a koraszülés prevenció, a családvédelmi szolgálat, a fogápolás, az injekció beadása, az elsősegélynyújtás, a véradás, a HIV/AIDS prevenció. Iskolánk csapata kiváló teljesítménnyel a 11 csapatból álló mezőnyben a 7. helyezést szerezte meg. Gratulálunk a csapat tagjainak és Csabáné Neogradi Irén tanárnőnek!

2017. június 14-én 14:00 órától osztályozó értekezletet tartottunk.

2017. június 15-én volt az utolsó tanítási nap, melyen a tanulók az osztályfőnökeikkel szervezett programon vettek részt.

2017. június 16-tól kezdődtek a nyári gyakorlatok, melyek július 13-ig folytak az iskolánk tanműhelyeiben.

2017. június 23-ig az osztályfőnökök kiosztották a bizonyítványokat.

2017. június 19-20-21-én volt a pék-cukrász gyakorlati-és szóbeli vizsga.

2017. június 22-én volt a beiratkozás.

2017. július 3 – 7 -ig tartott a kisPék tábor.