2014. október

Gólyaavatás: 1. helyezést ért el a 9. pék osztály, osztályfőnök: Dávidné Juhász Edit
Jutalom: torta az iskola tanműhelyéből
Minden osztály az osztályfőnökkel együtt aktívan vett részt a Gólyaröptetés feladatainak teljesítésében.

gólya_avatas4gólya_avatas3gólya_avatas1gólya_avatas2

gólya_avatas5

Bajai verseny: A bajai Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola 2014/2015-ös tanévben ünnepli fennállásának 110. évfordulóját. A jubileumi év programsorozataként meghívásos versenyt hirdetett húsipari termékgyártó szakmunkástanulók részére. A versenyre iskolánk tanulói is meghívást kaptak.
A versenyen eredményesen szerepeltek: Kovács Árpád (12. H) 2. helyezést, Kis János (12. H) 7. helyezést, Lázár Tamás (12. H)  9. helyezést ért el.
Felkészítő tanáraik: Vígh Antal, Majoros József és Sarró András
GRATULÁLUNK!
Baja_verseny2014. október 18-án Budapesten rendezték meg a XIII. országos pék hagyományőrző versenyt, melyen iskolánk tanulói is részt vettek.
pék_verseny2 pék_verseny1 pék_verseny3

Október 23. alkalmából iskolai ünnepséget tartottunk:
ünnepség3-okt.23. ünnepség2-okt.23. ünnepség1-okt.23.