2014. november

2014. november 3-13-ig a 10. évfolyam tanulóinak projekthetet tartottunk.

Téma: Erdély
Az esemény zárása 2014. november 13-án csütörtökön a zsibongóban volt.
Jó hangulatban telt a délután. Játékos feladatokban mérték össze tudásukat tanulóink.
A gyakorlaton a leendő pékek finom erdélyi margarinos kenyeret sütöttek, a hentes tanulók pedig kolozsvári szalonnát állítottak elő. A két osztály közösen készített szendvicseikkel vendégelték meg a résztvevőket.
projekt5-Erdély projekt1-Erdélyprojekt4-Erdély

A vetélkedőn számot adtak tudásukról: Erdély földrajzáról, építészetéről (Székelykapu kirakása magokból és tésztából). Rovásírású szöveget fordítottak, totót töltöttek ki, eljátszották Kőmíves Kelemen és Drakula történetét.
A 10. P osztály volt a felkészültebb, eredményesebb és sikeresebb. Osztályfőnök Mucsi Mária
Köszönjük Gere Zsuzsannának a vetélkedő anyagának összeállítását, az osztályfőnöknek, Mucsi Máriának, Vekety Lászlónak és a szaktanároknak a tanulók felkészítését!
Gratulálunk!
projekt3-Erdély projekt2-Erdély

2014. november 13-án és 14-én iskolánk bemutatkozott a szegedi Pályaválasztási napokon az Ifjúsági Rendezvényházban.

börze2
börze1