2014. december

Iskolánkban a karácsonyi készülődés a sütőtanműhely adventi délutánjával kezdődött el.advent_tanműhely1
advent_tanműhely22014. december 11-én kellemes hangulatban beszélgettek a szülők, diákok, tanárok a feldíszített tanműhelyben a 11. PC és 12. PC osztály tanulóinak közreműködésével. A diákok kis műsorral és saját maguk sütötte adventi koszorúval köszöntötték a hozzátartozóikat.

December 15-én az iskola zsibongójában megnyitottuk a Karácsonyi tárlatot, első alkalommal megrendeztük a Karácsonyi sütiversenyt.

sütiverseny

Mindkét versenyre érkeztek pályamunkák a diákjainktól és tanárainktól. A vezetőségből, a pedagógusokból és a diákönkormányzat képviselőiből álló zsűrinek nehéz dolga volt.
A tárlatra a diákok szabadon választott témában, tetszőleges technikával készített alkotásokkal neveztek.
A sütiversenyre torta és aprósütemény kategóriában érkeztek saját készítésű finomságok.
A szépen feldíszített teremben hangulatos teadélutánnal egybekötött kóstolás és zsűrizés zajlott. Díjazottak:

díjazottak5 díjazottak2 díjazottak1
Sütiverseny: Mánik Ádám 12. PC  – torta kategória
Papp Dávid és Biliczki Bernadett 13. PC – aprósütemény kategória
Dancsik Petra és Bakos Evelin 11.PC – karácsonyi jelleg megjelenítéséért

díjazottak4Karácsonyi tárlat:díjazottak3
Török Ákos – rajz kategória

Farkas Gabriella tanárnő – karácsonyi dísz kategória

Az eredményhirdetés a hagyományos iskolai karácsonyi műsoron volt 2014. december 18-án délután. Az esemény nyitányaként Dombovári Tamás igazgató úr a sportcsarnokban feldíszített fenyőn meggyújtotta az ünnepi gyertyát. Ezután iskolánk tanulói és dolgozói színvonalas műsorral kedveskedtek a meghívott vendégeknek, tanároknak, diákoknak.

karácsony4karácsony2karácsonykarácsony3