Aktuális események, hírek

Februári események

2018. február 2-ig megtörténik a félévi értesítők kiosztása

2018. február 7-én iskolánk képviseletében Pálinkóné Kónya Anita pékmester, Zelenka Ferenc szakoktató, Lengyel Barbara és Ujj Dávid 11. pék osztályos tanulók vesznek részt Budapesten a SIRHA Vendéglátóipari, Sütőipari és Gasztronómiai Kiállításon a Pék Szövetség meghívására a vendéglátásban használatos sütőipari termékek kategóriában tradicionális termékkel mint vajas croissant, valamint innovatív termékkel mint tönkölybúzás füstölt sajtos croissant és tönkölybúzás négymagvas croissant.

2018. február 8-án Sárközi Erika, Stul Nikolett 10. pék osztályos tanulók, Albecz Benjámin, Andrási Szabolcs, Bús Borbála, Törőcsik Kitti XV. osztályos tanulók megtekintik Budapesten a SIRHA Vendéglátóipari, Sütőipari és Gasztronómiai Kiállítást.
Kísérő tanár: Fodor Gábor szaktanár

2018. február 9-én tanítás nélküli munkanap lesz

2018. február 9-én 8:00 órától a tantestület tagjainak félévzáró értekezlet

2018. február 9-én 18:00 órától szalagtűzés és szalagavató bál lesz Szegeden a
Vármegye Étteremben
cím: Szeged, Rákóczi tér 1.
Kérjük kedves vendégeinket, hogy legkésőbb 17:45-ig érkezzenek meg!

2018. február 12-én 6 tanuló 6 hetes szakmai gyakorlatra indul a franciaországi Brestbe az ERASMUS+ pályázat keretében.
A kiutazók: Márta Katalin, Gera László, Balázs Dániel 11. pék osztályos tanulók, Albecz Benjámin XV,osztályos tanuló, Knébelspisz Vajk, Búcsú Péter 10. húsfeldolgozó osztályos tanulók.
2018. március 25-ig lesznek Franciaországban.

2018. február 16-án 14:00 órától iskolánk ad helyet a Zrínyi Ilona Matematikaversenynek

2018. február 19-én megérkezik iskolánkba a Fűts okosan! kampány

2018. február 21-én iskolánkba érkezik a ZÖLDJÁRAT, Tóth Pál fizikatanár előadása 11:00 órától a 9. 10. és XI. évfolyam tanulóinak a zsibongóban.

2018. február 22-én a Magyar Parasport Napja lesz. A Lélekmozgató országos programhoz iskolánk is csatlakozik. Ezen a  napon az épek és a fogyatékkal élők együtt sportolnak, a tanulók testnevelés órákon kipróbálják a paracsapatsportágakat, és megtekintik a Lehetetlen határán című dokumentumfilmet. A film öt sikeres magyar parasportoló élettörténetén keresztül mutatja be a hazai parasport fejlődését.

2018. február 23-án 10:00 órától rádiós megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairól

2018. február 26-án és 27-én tanítás nélküli munkanap lesz