Közelmúlt eseményei

2017. november 6-án megérkeztek tanulóink Tampere 7 Tampere 4 Tampere 2(Asztalos Sándor, Szűcs Adrián 11. H, Kapocsi Balázs 10. HP, Sipka Andor 11. P, Andrási Szabolcs, Törőcsik Kitti XV. osztályos tanulók) a finnországi Tamperébe 6 hetes szakmai gyakorlatra az ERASMUS + pályázat keretében. Megkezdték a munkát és már az első szabad hétvégén felfedezték a várost is.

2017. Börze 1 Börze 2november 16-án és 17-én

Pályaválasztási Napok

rendezvényen mutatkozott be iskolánk

az IH Rendezvényközpontban.

2017. november 20. és 24. között iskolánk 20 diákja látogatott el Csíkszeredába, a Venczel József Szakközépiskolába, a „Határtalanul” program keretében.

Erdély 4 Erdély 2 Erdély 1 A kirándulás számos szakmai programot tartalmazott: házi kenyér sütése, pékségek meglátogatása, erdélyi pék- és hústermékek kóstolása, kürtős kalács sütése. A fiatalok megnézték a Csíki Sörgyárat is, és közös programok voltak a helyi diákokkal is. A tartalmas hét Venczel József emléktáblájának megkoszorúzásával zárult, amelyen a szegedi és a csíkszeredai tanulók is részt vettek.