Tanáraink

Ács-Sánta Edit könyvtáros edit@fodorj-szeged.sulinet.hu
Antal Bernadett tanár antal@fodorj-szeged.sulinet.hu
Bori Zoltán pedagógia asszisztens forza@fodorj-szeged.sulinet.hu
Bozóki István gyakorlati oktató bovan@fodorj-szeged.sulinet.hu
Czankné Csatlós Éva pék gyakorlati oktatásvezető,
szakoktató
vica@fodorj-szeged.sulinet.hu
Csabáné Neográdi Irén tanár csni@fodorj-szeged.sulinet.hu
Csapiné Eperjesi Melinda tanár melinda@fodorj-szeged.sulinet.hu
Csóti Ildikó tanár ildiko@fodorj-szeged.sulinet.hu
Dékány László műszaki vezető dekany@fodorj-szeged.sulinet.hu
Dombovári Tamás igazgató tamas@fodorj-szeged.sulinet.hu
Ferencvári Dóra tanár dora@fodorj-szeged.sulinet.hu
Fodor Gábor tanár fodgab@fodorj-szeged.sulinet.hu
Fúderné Kovács Zsuzsanna tanár zsuzsa@fodorj-szeged.sulinet.hu
Gere Zsuzsa pedagógia asszisztens zsuzsagere@fodorj-szeged.sulinet.hu
Harmatosné Ráczi Erika tanár harmat@fodorj-szeged.sulinet.hu
Juhász Edit tanár jedit@fodorj-szeged.sulinet.hu
Kádár Németh János hús gyakorlati oktatásvezető,
szakoktató
kadar@fodorj-szeged.sulinet.hu
Kispéter Olga Aliz tanár olga@fodorj-szeged.sulinet.hu
Klippel Renáta Rita tanár klippel@fodorj-szeged.sulinet.hu
Kocsondi Antónia Márta igazgatóhelyettes antonia@fodorj-szeged.sulinet.hu
Kovács Márta Dr. tanár ditta@fodorj-szeged.sulinet.hu
Magyari Gyöngyi tanár gyongy@fodorj-szeged.sulinet.hu
Mucsi Mária tanár mucsi@fodorj-szeged.sulinet.hu
Pamuk Lajos tanár pamla@fodorj-szeged.sulinet.hu
Sarró András Gábor tanár saan@fodorj-szeged.sulinet.hu
Szegváriné Farkas Gabriella laboráns (GYES) fargab@fodorj-szeged.sulinet.hu
Temesvári Gábor szakoktató temes@fodorj-szeged.sulinet.hu
Vekety László Csaba tanár vekety@fodorj-szeged.sulinet.hu
Vígh Antal szakoktató vidam@fodorj-szeged.sulinet.hu
Vincze Tamás tanár vinta@fodorj-szeged.sulinet.hu
Zelenka Ferenc szakoktató zelenka@fodorj-szeged.sulinet.hu