Osztályok

OSZTÁLYOK A 2018/2019-ES TANÉVBEN

9. HP, Osztályfőnök: Dr. Kovács Márta

Balázs Angéla
Csikós Dániel
Farkas Eszter Noémi
Frank N. Renátó László
Gulyás Martin József
Gyémánt Roland
Hegyi Levente Gergő
Horváth Bettina Tímea
Horváth Sándor Tamás
Jánosi Krisztián László
Kolompár Richárd
Lőrincz Ákos
Mészáros Gergő
Német Péter Róbert
Szabó István Zoltán
Turi Rómeó Roland
Varga Roland 

9. PC, Osztályfőnök: Ferencvári Dóra

Dimovics Diána
Eperjesi Attila
Faragó Nikolett
Harangozó Violetta Karolina
Jáksó Mária
Kádár – Németh Amarilla Panna
Korsós Roxána
Sárközi Barbara
Szélpál Anna Mária
Terhes Tímea
Trucz Dzsenifer
Zekaj Rigon

10. HP, Osztályfőnök: Pamuk Lajos

Berta Anna Réka
Felvidéki Zoltán
Gémes Szabolcs
Gyöngyösi Patrik Ervin
Ilia Ádám Kristóf
Kocsis Emese
Kovács Enikő
Makán György
Németh Jenő
Ördögh Krisztián
Péter Zsombor Zoltán
Tóth Anikó Margit

11.P, Osztályfőnök: Csapiné Eperjesi Melinda

Berecz Dániel László
Csáki Imre
Elekes Edina Noémi
Faragó Tibor
Fátyol Szabolcs Gergely
Kádas János Dávid
Kovács István
Muhi László Viktor
Nickmann Ádám
Stul Nikolett
Szekeres Tamás
Szép Noémi Éva

11. HP, Osztályfőnök: Harmatosné Ráczi Erika

Bartalovics László
Búcsú Péter
Eperjesi Gábor Bence
Furák Alexandra
Furák Erika
Galambos Patrik
Harmados György
Harmados Vivien
Kapocsi Balázs Adrián
Knébelspisz Vajk János
Krisztin – Németh Terézia Viktória
Sárközi Erika
Szécsi Krisztián
Szögi Ádám Zoltán

XI., Osztályfőnök: Mucsi Mária

Asztalos Sándor Márk
Balázs Dániel
Balogh László Martin
Dégi Gergő
Gyuris Fanni
Horváth Gábor
Kiss Ádám
Kiss Nóra
Krisztin – Németh Liza Ibolya
Kusztovszki Máté Péter
Lengyel Barbara
Pintér Anita
Sipka Andor Richárd
Szabó Kitti
Szűcs Gyula Ádám
Turcsik István
Ujj Dávid
Vízvári Dániel József

XII., Osztályfőnök: Vincze Tamás

Dunai Dávid
Gecse Henrietta
Gémes Martin
Házy Alexandra
Kovács Kitti
Kovács Mihály
Mucsi Balázs
Orbán Dániel
Orbán Károly
Sárközi Enikő
Sipka Erika
Szabó Csaba
Váczi Klaudia

XIII. / E, Osztályfőnök: Kispéter Olga Alíz

Bába Zsoltné
Balog Adrienn Kitti
Csamangó Csaba
Gregor Mária
Károlyi Mária
Keller Mária
Kieta – Fekete Ágnes
Király Imre
Kiss Krisztián
Klein Tamás
Martonyosy Erika
Mészáros Zsolt Dániel
Molnár László Attila
Ördöghné Buha Krisztina
Pásztor Márk
Péter Norbert
Puskás Olga
Túrú Tibor
Vígh Edina Elvíra

11/ PC / E, Osztályfőnök: Kispéter Olga Alíz 

Furka Csaba
Kálmán Klaudia
Kormányos Patrik
Matuszka Nikolett
Pomázi János
Pomázi Sándor
Sass Nándor