Arany János Koll. Szakisk. Prog.

Az Arany János Kollégiumi- Szakiskolai Program iskolánkban a 2008/2009-es tanévben indult.

Felmenő rendszerben került bevezetésre. Az első évben a 9. évfolyamban voltak AJKSZP-s tanulóink, az elmúlt 5 évben már minden évfolyamban. Már végzett diákjai is vannak a programnak pék, húsfeldolgozó és pék-cukrász szakmákban.

Iskolánk szorosan együttműködik az iskolánk udvarában található kollégiummal, ahol az AJKSZP-s tanulók töltik hétköznapjaikat, és ez előnyökkel jár.

Az Arany János Kollégiumi Szakiskolai Programban részt vevő tanulók részére rendszeresen kirándulásokat szervezünk.

Ha felkeltette érdeklődésed, szeretnél pék vagy húsipari – termékgyártó lenni, akkor jelentkezz iskolánkba, várunk szeretettel!

Az Arany János Kollégiumi-Szakiskolai Programmal kapcsolatos további információkról, a jelentkezés feltételeiről az www.ajkszp.hu honlapon olvashatsz.